ابزار وبمستر

1000 پروژه نيمه تمام صنعتي تكميل شد
معرفی وبلاگ
بازدید کننده ی گرامی؛ این وبلاگ با توجه به نامگذاری امسال به عنوان سال "تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی" توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی، در جهت گسترش و حمایت از تولیدات داخلی و ملی ایجاد شده است. شما عزیزان نیز با بیان نظرات و به خصوص انتقادات خود می توانید در جهت بهتر شدن وبلاگ با ما همکاری فرمایید.
صفحه ها
دسته
آرشیو
لینک دوستان
پیوندهای مرتبط
لوگوی وبلاگ ما

ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی

لوگوی دوستان
ابزارها و برنامه ها
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 600462
تعداد نوشته ها : 1651
تعداد نظرات : 97
 حمايت از توليد ملي
این سایت را حمایت می کنم
کلیپ صوتی وبلاگ
1000 پروژه نيمه تمام صنعتي تكميل شد

وزير صنعت، معدن و تجارت از اتمام يكهزار پروژه نيمه تمام صنعتي و معدني و صدور پروانه بهره برداري براي آنها در بهار امسال خبر داد.

به گزارش خبرگزاري مهر، مهدي غضنفري با اعلام اين خبر، افزود: تكميل طرح‌هاي نيمه تمام از جمله 10 محور اولويت دار فعاليت اين وزارتخانه در راستاي تحقق اهداف سال توليد ملي است.

وي تاكيد كرد: تامين و تخصيص سريعتر اعتبارات و تسهيلات لازم براي تكميل پروژه هاي نيمه تمام حوزه صنعت و معدن از سوي دستگاههاي پشتيبان مالي توليد و سرعت بخشي به اتمام پروژه ها در سال جاري، علاوه بر نتيجه بخش شدن سرمايه هاي مردم و اشتغالزايي كه حمايت از كار و سرمايه ايراني خواهد بود موجب افزايش توليد ملي و موثر در توسعه صادرات غيرنفتي خواهد شد.

وزير صنعت ،معدن وتجارت گفت: ميزان سرمايه گذاري در طرح هاي به بهره برداري رسيده در بهار امسال بيش از 1.6 هزار ميليارد تومان است كه براي 14 هزار نفر بصورت مستقيم اشتغال ايجاد مي كند.

وزير صنعت معدن و تجارت تكميل پروژه هاي نيمه تمام با درصد پيشرفت قابل توجه را در سال جاري براي حوزه توليد بسيار با اهميت برشمرد و با توجه به نام گذاري سال توليد ملي حمايت از كار و سرمايه ايراني، شاخص ترين برنامه هاي وزارتخانه متبوع خود در اين زمينه را تكميل طرح هاي نيمه تمام، پر كردن ظرفيت هاي نيمه خالي و توسعه صادرات غيرنفتي بر اساس قابليت ها و پتانسيل هاي هر استان اعلام كرد و افزود: بيشترين تعداد پروژه هاي به بهره برداري رسيده در سه ماهه نخست امسال مربوط به آذربايجان شرقي با بيش از 105 فقره پروانه بهره برداري است.

غضنفري همچنين اظهار داشت: اصفهان با حدود 90 فقره و خراسان رضوي با حدود 80 فقره پروانه بهره برداري در جايگاه دوم و سوم تكميل طرح هاي نيمه تمام قرار دارند.

منبع: خبرگزاري مهراشتراک این مطلب در :

X